Viessmann

Промислова група «Viessmann» - один з найбільших виробник опалювальної техніки світового рівня . На 14 виробничих підприємствах понад 7000 працівників в Німеччині і за кордоном випускають найширший асортимент теплотехнічної продукції з використанням передових технологій. Збут продукції в країнах Європи, в США і Канаді, в країнах Азіатського континенту, а також в СНД забезпечують понад 70 дочірніх підприємств.

На сьогодні програма виробництва компанії охоплює водогрійні котли на рідкому пальному і газі потужністю від 4 до 15000 кВт. Серед цієї прордукції можна виокремити наступне: серія газових конденсатних котлів потужністю від 4 до 895 кВт, парові котли високого і низького тиску, генератори перегрітої води, теплові насоси, сонячні колектори, теплові пункти і модульні ТЕЦ.

Підприємства «Viessmann» забезпечують випуск всіх необхідних комплектуючих - системотехнічних компонентів: пальників, систем регулювання, баків-водонагрівачів, теплообмінників і груп швидкого монтажу.

Відповідальне використання енергетичних ресурсів встановлює нові критерії майбутнього для виробництва опалювальної техніки третього тисячоліття і вимагає комплексних системних рішень для всього спектру продукції. Успішно здійснюючи такий підхід, фірма «Viessmann» є технологічним лідером в цій галузі і задає своїми нововведеннями напрямок розвитку опалювальної галузі.

Котли, пальники, контролери, ємнісні водонагрівачі та інші компоненти системотехніки Viessmann узгоджені один з одним, за рахунок чого забезпечується швидкий монтаж і введення в експлуатацію. Система узгоджених компонентів відповідає вимогам найсучаснішої техніки в частині економії енергії, екології, комфорту та техніки безпеки. Даний взаємозв'язок «Viessmann» встановили вже давно і постійно втілюють його в реальність.