Tiemme

Tiemme є міжнародним лідером в сфері виробництва і збуту виробів для водо- та теплопостачання. Досвід і здатність до інновацій, творчий підхід і виробництво тільки Made in Italy, традиція і культура, уважний сервіс і повага до навколишнього середовища - це переваги компанії, що дозволяють створювати рішення для систем водо та теплопостачання Tiemme, які являють собою ідеальне поєднання технічних знань і високої якості матеріалів.

Предметом гордості Tiemme є здійснення всього виробничого процесу на території Італії з метою забезпечення високої якості, абсолютної безпеки і надійності своїх виробів і систем. Крім того, компанія щорічно інвестує значні ресурси в діяльність з досліджень і розробок нових рішень, щоб таким чином передбачити вимоги ринку який постійно розвивається.

Виробництво і збут більше 15000 виробів призначених для галузі водо та теплопостачання, концентрується на наступних лініях продукції:

  • Фітинги з латуні, міді та бронзи для металевих, пластикових і багатошарових трубопроводів;
  •  Клапани і запірні вентилі для опалювального обладнання;
  •  Колектори з штампованої і пруткової латуні для опалювального і розподільного обладнання;
  •  Кульові крани для води та газу для різних сфер застосування;
  •  Труби з сітчастого поліетилену COBRA-PEX, з поліпропілену randomCOBRATHERM і GREENLINE і багатошарові труби Al-COBRAPEX;
  •  Фітинги та багатошарові труби для газового обладнання.

ТзОВ фірма ТЕХНОПЛАСТ є офіційним дистрибютором торгової марки Tiemme в західному регіоні.