Новини

30/10/2017

Технопласт став офіційним дилером українського виробника радіаторів Uterm.

Uterm випускає найбільш ефективні та надійні радіатори на ринку України. Радіатори Uterm виготовляються з використанням найсучаснішого високоякісного італійського обладнання фірми LEAS, сертифіковані в Україні та відповідають європейському стандарту EN 442-1. Гарантія на радіатори 10 років.Сталеві радіатори вже є на складі Технопласт. Тепернаші клієнти можуть забезпечити свій дім теплом, не переплачуючи.

Більше інформації можна дізнатись у наших менеджерів.

30/10/2017

Наші клієнти можуть купувати якісну сантехніку та комплектуючі для ванних кімнат за оптимальною ціною.ПродукціяValtemo вже є на складі Технопласт.

Завдяки прямій співпраці з виробником Valtemo та безпосередньому імпортуванні продукціїми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам співпрацю на вигідних умовах.

08/12/2016

Продукція провідного італійського виробника компонентів для опалення, водо- та газопостачання відтепер в наявності на складі компанії ТЕХНОПЛАСТ.

03/08/2016

Тепер наші клієнти мають змогу купити будь яку опалювальну техніку Viessmann за найкращими цінами прямо у нас в офісі.

За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

20/10/2015

Відтепер наші клієнти мають можливість купувати по оптимальній ціні якісні поліпропіленові труби та фітинги виробництва DIZAYN group (Туреччина). 

02/12/2014

Компанія Armatura представляє нову серію змішувачів GERMAN (герман). Сучасний дизайн, європейська якість, приємна ціна.

 

20/05/2014

Для Вашого дому сучасний стильний дизайн та функціональність змішувачів серії Брилліант за найкращою ціною.