Foshan Rifeng Enterprise Co. Ltd.

Rifeng Pipe - це комбінована металопластикова труба з алюмінієвим каркасом, на який нанесені всередині і зовні шари пластмаси. Така комбінація матеріалів забезпечує металопластиковим трубам Rifeng не тільки міцність металу і довговічність пластмаси, але й істотно полегшує монтаж металопластикових систем опалення та водопостачання, об'єднує всі переваги металевих і пластмасових труб.

Сьогодні металопластикові труби та прес фітинги Rifeng Pipe широко використовуються в Німеччині, Великобританії, Швейцарії, Росії, Японії, Кореї, Австралії та Північній Америці для монтажу систем теплої підлоги, холодного і гарячого водопостачання, опалення, як в житлових, так і у виробничих приміщеннях, а також в різних зовнішніх інженерних мережах.Металопластикові труби Rifeng та прес фітинги зарекомендували себе як якісні та надійні елементи будь-якої системи опалення.

Ось уже майже 20 років, починаючи з 1994 року, компанія Foshan Rifeng Enterprise Co. Ltd. виробляє металопластикові труби та прес фітинги на німецькому обладнанні з збереженням всіх нюансів оригінальної технології. Саме завдяки цьому факту,металопластикові труби та прес фітинги Rifeng відрізняє висока якість і надійність. На сьогоднішній день компанія Foshan Rifeng Enterprise Co. Ltd. є найбільшим в Азії виробником і постачальником металопластикових труб, прес фітингів та різьбових фітингів, інструментів для роботи з металопластиковою трубою, кульових кранів, засувок та іншої водопровідної арматури.

Сировина для виробництва металопластикових труб і фітингів Rifeng Pipe імпортується з-за кордону. По суті,металопластикова труба Rifeng це німецьке обладнання та технології, якісна імпортна сировина і кваліфікований обслуговуючий персонал в Китаї.

Foshan Rifeng Enterprise Co. Ltd. велика приватна компанія на якій працюють більше 1000 працівників і службовців. Крім того, компанія має власну науково-дослідну базу для розвитку виробництва. Далеко не багато хто з китайських виробників може похвалитися такою базою і можливістю постійно покращувати і розвивати виробництво.