NIBCO Inc.

Компанія NIBCO це американський виробник високоякісних ПВХ та ХПВХ систем опалення та водопостачання, з технологією монтажу на клей.Особливістю системи NIBCO є її довговічність, корозійна та хімічна стійкість, а також простий і швидкий монтаж. Фірма NIBCO була створена в 1904 році в США. На теперішній час компанія має 12 заводів в світі, всі заводи мають сертифікат якості ISO 9001. З самого початку основними продуктами NIBCO були мідні вироби та стальні клапани, але з розвитком штучних-синтетичних матеріалів компанія почала виробляти труби і фасанину з ПВХ та ХПВХ, котрі є призначені як для житлового так і промислового будівництва.

Трубопроводи ПВХ застосовуються для питного водопостачання. Робоча температура експлуатації до +60 ° С, а номінальний тиск - до 40 атмосфер при терміні служби до 50 років. Труби не підтримують горіння, і тому можуть застосовуватися практично в будь-яких умовах. Технологія монтажу побудована за принципом «зроби сам» і не вимагає спеціального і дорогого устаткування та наявності джерела електроенергії на місці. З'єднання елементів трубопроводів проводиться методом «холодного зварювання». В основі методу лежить використання спеціального молекулярного складу, який завдяки методу розчинення з'єднує між собою елементи трубопроводів і забезпечує особливо міцні з'єднання. Дані трубопроводи сертифіковані в Україні та країнах Європи і США. Власне кажучи, саме ПВХ / ХПВХ це є єдиний полімер що використовується для зберігання і перекачування донорської крові.

Властивості хлорованого полівінілхлориду (ХПВХ) як і полівінілхлориду (ПВХ), визначили їхнє широке застосування як конструкційний матеріал для напірних водопроводів та санітарно-технічних комунікацій в житлових будинках так і на промислових об'єктах. Особливістю цієї системи є її простий монтаж, що не вимагає спеціальних інструментів, так званий метод холодного зварювання (зовні нагадує склеювання), який утворює монолітне з'єднання.

Труби та фітинги ПВХ і ХПВХ є найбільш гігієнічним матеріалом, що застосовується для транспортування донорської крові. Серед пластикових труб, що використовуються для сантехнічних систем, саме труби з ПВХ і ХПВХ мають найнижчий коефіцієнт лінійного термічного розширення. Труби з ПВХ і ХПВХ абсолютно не підтримують горіння, а при примусовому загоранні виділення токсинів є не більшим ніж при горінні дерева. Труби ХПВХ NIBCO при температурі 95 ° С і при тиску 10 Атм гарантовано служать 50 років.