Valtemo

Компанія Valtemo - це піонер інновацій в Туреччині, який об'єднує знання та кооперацію в усьому світі. При поставці товарів компанія Valtemo враховує весь спектр ваших потреб.

Успішним рішенням компанії стала пропозиція ринку ряду продуктів, які виділяються з точки зору різноманітності і інновацій. Активно пропонуються нові альтернативні вироби, відмінні від існуючих аналогів на ринку. Продукція компанії має сучасний дизайн, функціональна і виконана з інноваційних матеріалів.

Зіткнувшись з мінливим світом, який знову відкриває цінність якості і стійкості в споживанні, в компанії є головна мета, завжди підтримувати високий рівень інновацій щодо матеріалів, продуктів і процесів, завжди надавати більше простору екологічно чистим продуктам, які допомагають досягти економії енергії в своїй галузі застосування. Компанія завжди прагне захистити фундаментальний ресурс Землі - воду.

Місія компанії полягає у максимальній прозорості і відповідальності в виробництві, закупівлі і логістичному процесі навіть після продажу.