Aquaform S.A.

Aquaform – європейський виробник ряду продуктів для ванної кімнати – це високоякісні меблі, душові кабіни, ванни, піддони і ширми для ванн. Компанія пропонує широкий вибір форм, матеріалів, кольорів, розмірів продуктів для будь-якої ванної кімнати на будь-який смак за найвищими діючими стандартами якості.

Компанія Aquaform функціонує на ринку ось уже понад 20 років, і встигла зарекомендувати себе як надійний експерт у галузі виробництва обладнання для ванних кімнат, якому дійсно можна довіряти. Стрімкий розвиток компанії відбувається завдяки постійному вивченню вподобань та смаків споживачів, аналізу сучасних тенденцій та запровадженню нових технологій у виробництві. Традиційні перевірені методи в поєднанні з сучасним підходом сприяли тому, що марка aquaform® завоювала довіру своїх споживачів.

Компанія Aquaform S.A. була заснована у 1994 році як товариство, що належить німецькому концерну Dusar, одному з європейських лідерів у галузі оснащення ванних кімнат. В 2009 році засновниками прийнято рішення у реорганізації компанії в акціонерне товариство. Збут продукції здійснюється у більш ніж тисячу точок продажу на території усієї Польщі. Частина продукції у значній мірі експортується до Німеччини.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному заводі в Срьоді-Вєлькопольській. Вміщує цех з виробництва душових кабін, цех з виробництва ванн і душових піддонів та цех з виробництва меблів. До виробничих цехів прилягають великі склади і адміністративна будівля.

На даний момент асортиментний ряд марки aquaform® складає понад 600 позицій. Кінцева форма продукту отримується у процесі ретельного проектування. Фахівці з департаменту розвитку, технологічного департаменту та відділу технічного контролю займаються розробкою інноваційних концепцій. Вони базуються на аналізі ринкових тенденцій у дизайні, технологічних досягненнях, а також враховують побутові стандарти та стандарти якості. На визначення форми кінцевого продукту, окрім роботи професійної команди, впливають також можливості сучасного виробничого обладнання.

Високоякісні матеріали та надійні технічні рішення, що використовуються компанією Aquaform, підтверджені численними дослідженнями, а також сертифікатами якості і безпеки, виданими незалежними дослідними інститутами.

Меблі для ванної кімнати марки Aquaform® розробляються з урахуванням функціонального використання, виготовляються з високоякісних матеріалів та з увагою до кожної деталі, а також з використанням міцних і надійних механізмів. Постійний контакт з водою і зміни температури у ванній кімнаті вимагають використання спеціальних технологій у розробці меблів, зокрема, використання плит МДФ, покритих акрилом, а також використання сучасних клеїв з підвищеною стійкістю до вологи. Контроль міцності та ретельності виконання проходять всі окремі елементи меблів.

Компанія Aquaform використовує продукти від відомих постачальників завіс, ручок, направляючих, меблевих ламінатів, напр., Union Knopf, Häfele, Pfleiderer, Kronospan. Меблі проходять численні тести, що гарантує довговічність і безпеку використання. Це, зокрема, випробовування на навантаження підвісних шаф, перевірка механізмів в шухлядах і безшумне закривання дверей.